Серія VS

Якщо вам потрібно придбати максимально продуктивний верстат, гільйотину для різання металу вам варто звернути увагу на цю серію. Її основні особливості у тому, що вона широко універсальна. За допомогою неї можна працювати з листами будь-якої товщини. Жорстка, зносостійка, міцна конструкція верстата дозволяє досягати вражаючих результатів у різанні.

Характеристики Серія VS Табл.1
Характеристики Серія VS Табл.2

Верстат гільйотина для різання металу

Управління верстатом здійснюється за допомогою ЧПУ. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, зазор між лезами та кут різу може бути заданий за допомогою ЧПУ. Швидкість циклів різання листів різної товщини збільшена до максимуму. Основні конструктивні елементи гільйотини:

 • Станина;
 • Задній упор;
 • Притискні циліндри;
 • Зев;
 • Робочий стіл;
 • Блок управління з ЧПУ.

Обладнання для виробництва

Для прискорення роботи верстата можуть використовуватися шаблони, в цьому випадку застосовують Т-подібні слоти на важелях підтримки аркуша та настільні опори кулькові. При необхідності в гільйотинні ножиці можуть бути інтегровані відкидний задній упор, деталі для підтримки аркуша, повернення заготовок, автоматичні подачі та конвеєрні системи.

 

пристрій верстата

Верстат гільйотина для різання металу працює за наступною сехемою

Задній акцент працює на сервоприводі. Діапазон, швидкість та точність позиціонування є одними з найвищих у своєму класі. При необхідності різання гільйотиною можна здійснювати і для деталей з довжиною, яка перевищує хід заднього упору, для цього є можливість підйому заднього упору в кінці ходу.

Панель упраління

Притискачі потрібні для міцної та надійної фіксації листа. При роботі гільйотина може використовувати відгинання упорів нагору для зручності роботи над конкретною деталлю у місці розрізу. Завдяки цьому гарантується безпека експлуатації та точність відрізки. Притискні циліндри функціонують незалежно, що дозволяє використовувати для притискання різний тиск, щоб уникнути деформації тонких матеріалів. Завдяки зіву, в якому є горловина заданого діаметра, можна працювати з деталями, чия довжина більша, ніж довжина ножа.

Схема роботи верстата

Механізм роботи верстата

Як виглядає згинання листів металу

 

Додаткові модулі для верстата

Схема ЧПУ в такому верстаті, як гільйотина для різання металу, досить проста і функціональна:

 • Операційна система: Windows CE;
 • USB порт;
 • Мережа Ethernet;
 • Система швидкого введення даних;
 • Управління за допомогою сенсорного монітора;

Навчання персоналу виробляє наша компанія

При роботі передбачено необмежену кількість програм та кроків різання, а також типів матеріалу. Крім цього, ЧПУ верстата оснащено такими автоматичними функціями, як регулювання зазору між ножами, кутом та довжиною різання.

Комплектація пристрою

І стандартна та розширена комплектація пристрою дозволяють використовувати його максимально ефективно. Стандартно гільйотинні ножиці по металу оснащені сталевою станиною зі знятою залишковою напругою, блоком ЧПУ, заднім упором, захистом для пальців, тіньовою лінією різу, зівом, притисками, ножами, педаллю керування.

Якщо вам потрібна повністю укомплектована гільйотина, ціна вам не важлива, а важливий лише максимальний функціонал, ви зможете вибрати деякі додаткові опції. Серед іншого вас можуть зацікавити лазерна лінія різання, кілька варіантів пневматичних систем для підтримки листа, централізоване мастило, спеціальні ножі та колір, передня подача з ЧПК або панель керування, що знаходиться з протилежного боку.

Також можна замовити такі опції як охолоджувач масла, пристрій проти скручування на основі гідравліки, кутовий упор з регуляцією градуса нахилу. Якщо ви твердо вирішили купити ножиці гільйотинні, ціна варіюватиметься залежно від конкретної комплектації верстата. Наші фахівці допоможуть вам підібрати саме той варіант пристрою, який відповідатиме конкретним цілям та завданням вашого виробництва.

Каталог серії VS

Скачать каталог