Сервіс

Офіційний сервісний центр Durmazlar Makina

Офіційний сервісний центр Durma (Durmazlar Makina), розташований у м. Дніпро. Тут працюють висококваліфіковані фахівці та інженери. Вони пройшли спеціальне навчання сервісних інженерів заводу Durmazlar Makina.

Штат дніпровського Сервісного Центру налічує 7 висококласних фахівців – це:

  • 2 інженера-електронники;
  • 3 інженера-механіки;
  • 2 технологи-програмісти.

Фахівці дніпровського Сервісного Центру мають солідний досвід у проведенні пуско-налагоджувальних робіт металообробних верстатів, а також у їх обслуговуванні та модернізації.

За час роботи інженерами проведено запуск більш ніж 200 верстатів. Також проводилась модернізація обладнання із числовим програмним управлінням.

Звертаючись до Сервісного центру Durma, ви можете бути впевнені, що отримаєте необхідний вам перелік послуг. Серед яких:

  • шеф-монтаж та пусконалагоджувальні роботи;
  • навчання операторів верстатів;
  • розробка технології виробництва;
  • написання керуючих програм;
  • гарантійне обслуговування;
  • ремонт несправного обладнання та заміна запчастин.

Якісна та оперативна діагностика та сервісне обслуговування

Усі верстати, оснащені ЧПУ, мають функцію віддаленої діагностики, що забезпечує оперативне усунення будь-яких проблем, що виникають у їхній роботі.

Віддалена діагностика дозволяє виявити причину несправності, збою в роботі верстата та визначити послідовність дії для її усунення без виїзду спеціаліста сервісного центру на підприємство.

Як показує практика, у переважній більшості випадків система віддаленої діагностики дає можливість повністю відновити працездатність обладнання. Для цього достатньо лише виконати дистанційне перезавантаження чи конфігурування ПЗ.

Віддалений доступ має ще ряд переваг. Навіть у тому випадку, коли вирішити проблему без візиту фахівця не вдається. Але інженер вже має всю необхідну інформацію про неполадки, а тому, вирушаючи на завод, де встановлений верстат, бере з собою необхідні інструменти, запасні частини.

Навчальний Центр Durmazlar Makina

Перед використанням верстатів з ЧПУ необхідно провести профільне навчання працівників, які працюватимуть на них. Наш сервісний центр надає такі послуги, а також регулярно (за заявками підприємств) проводить відповідні семінари.

Навчання – платне. Однак, всі вкладення в навчання співробітників ви швидко окупите! У кожному окремому випадку нашими спеціалістами формується індивідуальна програма підготовки спеціалістів.

Якщо ви тільки купуєте верстати Durma, курс навчання проходитиме безпосередньо на вашому підприємстві, щоб працівники мали можливість засвоєння знань та навичок на практиці. Навчання регулюється договором постачання верстатів.