Серія HD-FS

До вашої уваги пропонується зручний в роботі та сучасний верстат лазерного різання купити. Він призначений для роботи із двомірними плоскими деталями. Конструкція верстата зварювальна. Специфікою даної серії є і те, що в роботі стіл не рухається, а переміщається лазерна головка по заданим координатам. Завдяки цьому прилад досягає високої швидкості роботи та точності вимірювання.

Характеристики HD-FS СЕРІЯ

Характеристики РЕЗОНАТОР IPG

Якщо ви хочете купити верстат лазерного різання, наша компанія пропонує розумне співвідношення ціни та якості. При роботі верстата по напрямних, що розташовані у верхній частині обшивки, рухається портал. Завдяки такій конфігурації з’являється можливість використовувати одновісний сервопривід. Завдяки розташуванню робочого столу збоку економиться простір.

Під час роботи задіяні малоінерційні електродвигуни, які потребують специфічного обслуговування. Завдяки зняттю напруги на вібраційному стенді не відбувається деформацій у геометрії верстата через формування зварних швів. Через спеціальний витяжний стіл відводяться пил, дим та продукти горіння. Під ним розташований конвеєр для невеликих деталей. При роботі верстата можна прискорити навантаження і вивантаження металу завдяки наявності змінного столу. Дизайн моделі є досить компактним для відповідного сектора виробництва.

Ця модель має величезну кількість переваг і переваг. Однак через те, що при замовленні ця серія надає обмежену різноманітність варіантів, у даної моделі є свої недоліки. Серед іншого, це обмеження розміру робочої зони верстата. Стіл у конструкції може бути човниковим та викочуванним за бажанням замовника.

Використання для роботи твердотільного волоконного лазера дозволяє суттєво знизити витрати на обслуговування та підвищити ефективність роботи приладу в порівнянні з лазером, що працює на основі газу. На відміну від лазера CO2, верстат має можливість роботи з великим діапазоном різних матеріалів, а також різною товщиною листів. Крім цього, дана технологія дозволяє суттєво прискорити процес.

Верстат лазерного різання слід купити тому що це рентабельно:

  • Для роботи верстата не потрібнен газ;
  • Майже відсутнє відображення лазерного променя, що допомагає збільшити ККД при роботі з такими металами, як мідь та латунь;
  • Промінь розсіюється щільно;
  • Не потрібне регулювання та полірування дзеркал;
  • Гарантовано 30% ефективність роботи безпосередньо при запуску верстата;
  • У верстата низьке енергоспоживання;
  • Купуючи наш верстат лазерного різання, ціна вас приємно здивує.

Гнучкість резонатора та збільшення фокусної відстані при його використанні дозволяє використовувати верстат під час роботи з листами різної товщини. Також є можливість без втрат у дивергенції променя, і практично без забруднення оптики гаром різати навіть брудні метали. Адже як така оптика для транспортування та налаштування даного типу променя не потрібна. Місце під верстатом економиться завдяки зменшенню габаритів.

верстат лазерного різання купити

Завантажити каталог