Серія HD-F

Лазерний розкрій металу за допомогою верстатів DURMA HD-F / HD-FL це насамперед використання високошвидкісної 2D системи для роботи з плоским листом. У цій системі стіл залишається нерухомим, а лазерна головка переміщається над листом по осях X та Y. Дана система дозволяє досягати неймовірно високих показників прискорення у поєднанні з точною вимірювальною системою.

Характеристики HD-F СЕРІЯ

Характеристики РЕЗОНАТОР IPG

Переміщення по осях здійснюється за допомогою високоякісних серводвигунів та ШВП(серія HD-F) або магнітних двигунів(серія HD-FL).

Конструкція верстата зварювальна. Після зварювання станини верстата на вібраційному стенді знімається напруга. Це дозволяє уникнути змін у геометрії верстата та деформацій через напругу в зварних швах. Пил, продукти горіння та дим відводяться через секційний витяжний стіл.

Також у верстаті, інтегрований конвеєр для дрібних деталей, що знаходиться під витяжним столом.

Змінний стіл дозволяє збільшити продуктивність за рахунок зменшення часу на підготовку, навантаження-розвантаження металу. Ці операції можуть проводитися під час роботи верстата. Компактний дизайн дозволяє економити простір як на розміщенні верстата, так і на його обслуговуванні.

Джерело потужності лазера серії HD-F повністю твердотільний волоконний лазер. Ця технологія зменшує подальше технічне обслуговування та забезпечує мінімально можливі виробничі.

Лазерний розкрій металу з використанням волоконного лазера

  • Немає необхідності в газі для створення лазерного променя.
  • Відображення лазерного променя – мінімально, що необхідно для того, щоб різати кольорові метали, такі як мідь та латунь з низькими енергетичними витратами та високою ефективністю.
  • Дуже низьке електричне споживання до 30% ефективності.
  • Не потрібне регулювання дзеркал і майже нульова вимога до обслуговування.

Завдяки гнучкості резонатора, запропонованого компанією IPG, який дозволяє різати без втрат у дивергенції променя на потужності до 10 % від загальної потужності резонатора, цей тип джерел є універсальним, і може застосовуватися як для товстих, так і для тонких листів. Завдяки системі збільшення фокусної відстані, при використанні даного резонатора, можливо різати  навіть брудні матеріали, а також ті при різанні яких виділяється гар, та інші шкідливі викиди практично без шкоди для фокусуючої оптики. Для роботи даного типу резонатора не потрібна оптика транспортування променя, а також його налаштування. Також він менший за габаритами, що дозволяє економити місце під верстатом.

 

лазерний розкрій металу

Завантажити каталог

 

 

HD FL 3015 BH

 

HDFL – P