Інструмент для листозгинальних пресів

Для того, щоб визначити можливість згинання конкретного виробу, необхідно розрахувати необхідний тоннаж, який визначається за формулою в залежності від типу матеріалу, товщини, розкриття матриці, радіусу та мінімальної довжини полиці на виробі.
Таким чином, зусилля згинання = (1,42 х Ѵ х S2 х L) / 1000 x V
де:
Ѵ – межа міцності на розтягування
S – товщина матеріалу
L – максимальна довжина згинання

V – розкриття матриці

Калькулятор зусилля згинання:
При вказівці не цілих чисел у товщині аркуша застосовувати знак точки (не комою).

Толщина листа, S мм
Предел прочности на растяжение кг/мм.кв.
Раскрытие матрицы, V мм
Длина гиба, L мм
Угол гиба, A град
Мин. длина полки h мм
Усилие пресса равно тонн
Внутренний радиус R мм
   

Увага!
Даний калькулятор призначений виключно для отримання орієнтовної довідкової інформації та не може бути ефективним інструментом для точних розрахунків та складання технічних завдань. Для отримання точних та достовірних значень необхідно консультуватись із фахівцями.

Інструмент для обладнання

НіжПри обробці металу різного типу, навіть за умови використання високоякісного обладнання, слід обов’язково подбати про наявність необхідного для безперервної роботи виробництва інструменту. Ніж для листозгину та гільйотини це витратний матеріал, який має властивість зношуватися, тупитися і навіть просто ламатися.

Таблиця зусиль

Ми пропонуємо широкий вибір інструментів, створеного спеціально для оснащення металообробного обладнання, що випускається під торговою маркою Durma. Зокрема, у нас ви зможете придбати:

  • інструмент для листозгинальних пресів;
  • інструмент для гільйотин;
  • інструмент для сортозгинів;
  • інструмент для прес-ножиць.

Всі представлені вироби характеризуються підвищеною міцністю, довговічністю та стійкістю до зносу. Весь інструмент проходить лазерне загартування, що дозволить вам суттєво оптимізувати процеси виробництва за рахунок довговічності інструменту.

Чому слід вибирати наш ніж для листозгину та гільйотини?

заготовкиСлід розуміти, що надійність, ефективність та продуктивність верстатів для обробки металу безпосередньо залежить від того, який саме інструмент ви використовуєте у своїй роботі.

Офіційне представництво, що працює у місті Дніпро, Україна, надає вам можливість закуповувати перевірений інструмент, який відрізняється тривалим терміном служби. Для їх виробництва використовується лише високоякісна сировина, що пройшла ретельний відбір.

При виготовленні інструменту на заводах-виробниках дотримуються встановлених стандартів якості. А також працюють відповідно до міжнародних сертифікатів. Завдяки чому і вдається створювати неперевершені за своїми експлуатаційними характеристиками інструменти.

Використання таких витратних матеріалів, деталей дає можливість суттєво підвищити ефективність та продуктивність вашого підприємства, а також зробити значно вищими якісні характеристики продукції, що виготовляється.

 Офіційне представництво

Звертаючись до нас, офіційного постачальника заводу-виробника, ви гарантовано отримуєте:

  • інструмент найвищої якості для верстатів різного типу та профілю;
  • необхідну консультативну допомогу в підборі інструменту за вашими кресленнями;
  • кілька варіантів оплати та доставки (вибираєте самостійно);
  • мінімальні ціни та високий рівень сервісу.

Ми постарались зробити все можливе, щоб ви, користувачі металообробних верстатів Durma отримали доступ до перевіреної продукції, здатної оптимізувати виробничі процеси на вашому підприємстві!

 

 

 

 

 

Завантажити каталог

EUROSTAMP

Eurostamp srl  – найбільший виробник інструменту в Італії. Виробництвом та продажем інструменту та оснащення для листозгинальних пресів по всьому світу займаються з 1970 року. Інструменти Eurostamp виготовляються з високоякісної сталі, яку після обробки піддають індукційному гарту робочих частин до міцності 55-63 HRC.

Кожна стандартна та спеціальна позиція шліфується та піддається суворому контролю якості. Шліфування, враховуючи його критичне значення для отримання оптимального результату, удосконалюється виробничим відділом компанії Eurostamp у всіх деталях – від шліфувальних кіл до робочої швидкості, розміщення виробів та закінчуючи остаточною обробкою.
Ніж для листогибу та гільйотиниВеликий діапазон високотехнологічних верстатів, склад з великою наявністю інструментів та постійними інвестиціями в наукові дослідження та розробки дозволяють компанії повністю задовольняти потреби її зарубіжних клієнтів упродовж багатьох років.

Більше того, компанія Eurostamp пропонує широкий асортимент оснащення для листозгинальних пресів: матрицеутримувачі, ручні та пневматичні системи затиску, державки, подовжувачі та адаптери, інструментальні магазини та, завдяки професіоналізму технічного відділу, має можливість вивчати технології згинання швидко та точно.

Філософія та місія компанії:

ніжБезперечний факт полягає в тому, що в конкурентному процесі, з яким доводиться стикатися кожній компанії, можна перемогти завдяки безперервному розвитку, що для нас є значним стимулом у гонитві за все більш високим рівнем майстерності.

Головними цілями компанії Eurostamp є надання інструментів високого рівня якості та технічна підтримка клієнтів шляхом спеціалізованого консультування та швидкого аналізу технічної реалізації проекту.

Місія компанії Eurostamp повністю ґрунтується на її стратегії: бути динамічним та надійним партнером для клієнтів, які використовують листозгинальні преси.

Професіоналізм.

Кожен етап виробництва відбувається під особливим наглядом досвідченого та кваліфікованого персоналу. Більш того, наш технічний персонал знаходиться у повному розпорядженні клієнтів щодо як надання консультаційних послуг, так і спеціалізованого вивчення згинання..

НасадкаОсобливістю компанії є розробка та виготовлення спеціального інструменту, за кресленнями замовника. Таким чином, нашим технічним центром було розроблено та запотентовано понад три десятки спец. інструменту та успішно впроваджено у виробництво замовника.

Завдяки великому складському приміщенню, яке дозволяє нам зберігати понад 15 000 готових до відвантаження інструментів, ми маємо можливість негайно задовольняти запити кожного клієнта та надавати будь-яку його модель як стандартну, так і спеціальну.

Клієнти компанії Eurostamp можуть розраховувати на підтримку висококваліфікованих торгових агентів та технічних фахівців, доступних у будь-який момент та за будь-якої потреби.
Сильні сторони

емблема– наш асортимент: ми можемо надавати стандартні інструменти наступних типів кріплення: Amada, Schiavi, Trumpf и Bystronic.

– спеціальні інструменти: завдяки нашим технологіям, ми можемо виробляти загартовані та відшліфовані спеціальні профілі.

– професійна та безкоштовна консультація: наш технічний відділ у вашому розпорядженні, допомагаючи вам вивчити ваші проекти згинання.

– наукові дослідження: наша увага постійно зосереджена на вивченні рішень, які оптимізували б виробничий процес для наших клієнтів.

– склад: завдяки великій наявності інструментів ми можемо негайно виконувати ваші замовлення.

Сервіс: нашою головною метою є гарантія того, що клієнтам надається швидка відповідь та короткі терміни постачання.