Інструмент для координатно-пробивних пресів

логотипНаша компанія займається поставками обладнання та інструменту більше 10 років, за цей час ми спробували в роботі жодного виробника інструменту та інструмент для верстатів із чпу. На нашому шляху зустрічалися різні виробники: від найдешевших східних до найдорожчих західних.

пробивні насадкиУ результаті, після проведення низки випробувань ми зупинилися на оптимальному варіанті, який зарекомендував себе як найякісніший і не дорогий інструмент. Інструмент компанії SUCE – італійський виробник інструменту із 25-річною історією. За цей період роботи інструмент SUCE підкорив не лише ринок Європи, а й вийшов на ринки Америки та Азії.

Висока точність та довговічність інструменту SUCE – отримують завдяки використанню ТІЛЬКИ високоякісних сплавів, а також сучасних Японських та Німецьких обробних центрів.
плата Незважаючи на 25-річний період роботи Італійського виробника SUCE, асортимент виробленого інструменту зростає щороку. Компанія виготовляє інструмент під усі типи кріплення для всіх типів координатно-пробивних пресів.

Також, великою перевагою SUCE є те, що вони виробляють спеціальний інструмент, такий як жалюзі, петлі, формування та багато іншого. Більше інформації можна подивитися в нашому каталозі, завантаживши його або проконсультуватися з нашими співробітниками, які допоможуть вам підібрати інструмент за вашим технічним завданням.

Каталог
Завантажити каталог

Інструмент для верстатів із чпу від GENNELLI ALLORI GROUP

ЛоготипGennelli Allori – є частиною корпорації GENNELLIALLORIGROUP як частина. Зроблено в ІталіїІталійська компанія діє з 1967 року і є провідним виробником інструментів для координатно-пробивних пресів, які маркуються власним брендом. GA TOOLS. У минулому компанія Gennelli Allori виступала генеральним постачальником пробивного інструменту для всіх висічних і координатно-пробивних пресів Amada, забезпечуючи широку номенклатуру типів і моделей, включаючи спеціалізовані вакуумні матриці та систему зі змащенням інструменту. Якість нашого пробивного інструменту дозволяє ефективну та тривалу роботу з найкращим співвідношенням ціна-якість порівняно з аналогами.

ШтампиЗнання, отримані Gennelli Allori з 50-річного досвіду у виробництві інструментів, підтверджують той факт, що використання високоякісного обладнання гарантує відмінні виробничі результати, значно збільшуючи продуктивність верстатів з точки зору якості та вартості.

На своєму головному заводі в Болоньї (Італія), Gennelli Allori для постійного виробництва використовує високоякісне обладнання, таке як електроерозійні вирізні верстати, профільні шліфувальні верстати, обробні центри, токарні центри та лазерне маркувальне обладнання, які піддаються строгому контролю якості продукції, виробленої інструмент з максимально допустимими значеннями.

Асортимент продукції, що пропонує Gennelli Allori, включає, серед іншого, мастильні та регульовані інструменти для координатно-пробивних пресів з типом AMADA, EUROMAC, FINN POWER, RAINER, TECHNOLOGY, TRUMPF, лінії PM, типів кріплень і нових інструментів механічної затискної системи JET . Залежно від вимог, можливе додаткове загартування інструменту або нанесення спеціалізованого захисного покриття TiCN (карбонітрид титану). У програмі виробництва як стандартний інструмент, так і спеціалізовані системи для регулювання пуансону з можливістю використання комплектуючих в тому числі для застосування інших виробників, що гарантує безболісний перехід на інструмент Gennelli Allori.
Виробник приділяє велику увагу виготовленню спеціалізованих форм та спеціальних формувань, а також виробництву кластерного інструменту.

СкладGennelli Allori, компанія, яка використовує сертифіковану високоякісну сталь від великих європейських виробників, регулює запаси готової продукції та заготовок на складі, оптимізуючи терміни доставки через нову систему планування виробництва, яка забезпечує щоденні поставки.

інструмент для верстатів із чпу

Склад повністю управляється за допомогою сканування штрих-кодів, причому заготовки розташовані відповідно до типу верстатів, розміру та матеріалу.

Значний досвід, накопичений Gennelli Allori за більш ніж 50-річну діяльність, дозволяє нам розробляти та створювати безліч різних типів спеціальних інструментів, для штампування, для згинання або формування.

Дизайн інструменту, розроблений повністю у 3D, включає весь виробничий процес, так що немає жодних перешкод для виробництва, встановлення та тестування на місці.

Спеціальні інструменти також тестуються на провідних марках верстатів з ЧПУ та постачаються разом із результатами випробувань та технічною документацією.

Gennelli Allori як виробник також пропонує своїм клієнтам обслуговування після постачання, таке як огляд та обслуговування зношених прес-форм та заточування пуансонів та штампів.

З цієї причини Gennelli Allori пропонує верстат для автоматичного заточування APS 2000 з ЧПУ, спеціально розроблений з урахуванням вимог окремих клієнтів. Крім дуже простої керованої роботи, у ньому є всі системи безпеки та маркування CE.

Технічний та комерційний департаменти, а також представники Gennelli Allori на території України завжди доступні своїм клієнтам, надаючи експертну підтримку всім потребам.

Ми, ПАТ «ДНІПРОПОЛІМЕРМАШ» пропонуємо ефективний якісний пробивний інструмент із сучасним та конкурентоспроможним виконанням, включаючи вакуумні матриці для пробивних пресів.

Завод

 

Каталог

Скачать каталог