Серія PBF

Функції, якість та вигідні для споживача характеристики лягли в основу таких верстатів, як верстати згинання серії PBF. Вони потрібні на підприємствах найширшого профілю, завдяки успішному набору параметрів. Серед них варто відзначити насамперед ЧПК зі зручним керуванням, що має низку стандартних функцій і дозволяє вирішити декілька завдань. Серед іншого варто відзначити:

Характеристики Серія PBF

згинальні верстати

  • Опцію 2D симуляції;
  • Зручний інтерфейс
  • Доступність та простоту програмування верстата;
  • Зручність роботи на сенсорному моніторі;
  • Автоматичний розрахунок параметрів та послідовності згинів;
  • Доступ до бібліотек програм та інструментів;
  • Наявність у програмі інтерфейсу російською мовою;
  • Передвстановлену систему Linux;
  • Ергономічний дизайн панелі керування.

Якщо ви захочете купити згинальний верстат, ви завжди зможете уточнити комплектацію та проконсультуватися з фахівцями.

Гнучкі верстати серії PBF основні характеристики

У стандартній комплектації задіяно три осі, якими згинальний верстат для листового металу керує за допомогою ЧПУ, а також вісь з ручним налаштуванням упорів по висоті. За бажанням замовника може бути встановлена система механічної компенсації прогину робочого столу. Точність та якість роботи забезпечується завдяки максимально точному та рівномірному розподілу навантаження у процесі згинання.

Програмне забезпечення для верстатів ЧПУ

Листозгинальні преса цієї серії мають керований хід заднього упору по осі Х, що приводиться в рух за допомогою серводвигуна Yaskawa. Швидке та зручне програмування здійснюється за допомогою системи ЧПУ DT10 з максимально зручним інтерфейсом. Якщо ви захочете придбати згинальний верстат, ціна буде залежати від функціональності верстата та різноманітності програмних продуктів.

Таким чином, вам не варто сумніватися у своєму виборі. Адже листозгин має такі характеристики, як висока точність і швидкість роботи, зручний ергономічний дизайн, величезний вибір можливостей, що надаються спеціально розробленим ЧПУ.

Безпечний листозгинальний верстатЦя серія верстатів має найкраще співвідношення ціна-якість. Крім цього, дана модель спеціально призначена для тих клієнтів, які хочуть отримати максимальну вигоду за порівняно низьких капіталовкладень.

Листозгинальний верстат для металу

Верстат за вашим запитом може бути виготовлений та сертифікований відповідно до стандартів безпеки ЄС, як щодо електроживлення та гідравліки, так і щодо безпеки обслуговуючого персоналу.

Завантажити каталог

Каталог листозгинальних верстатів серії PBF