Серія HRB-4

Вальці для металу купити за найвигіднішою ціною, без переплатити за непотрібні опції, це те, чого бажає кожен виробник, проте автоматизація процесів зараз є двигуном прогресу і для більш рентабельного виробництва використовується тільки найсучасніше обладнання, де людина всього лише оператор і швидше спостерігає за роботою машини, здійснюючи функції контролю. А всю фізичну роботу з високою точністю здатна виконати машина.

До вашої уваги пропонуються гідравлічні вальці. Даний пристрій використовується для виготовлення із сталі циліндричних та конусоподібних деталей із сталевого листа товщиною від 4 мм. Використовується даний листозгинальний верстат на підприємствах металургійного та машинобудівного профілю.

Характеристики Серія HRB-4

 

Конструкційні особливості

Пристрій має міцний, посилений корпус із загартованих зварних конструкцій. Кожен валок здатний витримати значне навантаження без значної деформації. При виготовленні, зі станини та поперечини, прибирають залишкову напругу на вібростенді.


Вальці для металу купити

Завдяки тому, що рух бічних валків коригується спеціальними поворотними напрямними, траєкторія їх руху криволінійна, і вони є двома вільно розташованими осями. Валки, що знаходяться збоку, мають можливість наближатися до верхнього по кривій, і вальці для металу дають можливість отримати ідеальну форму згинання.
Валики для згинанняВалки рухаються за напрямками завдяки системі, що складається із сферичних роликових підшипників, в основі яких лежить бронза. Її точність висока, а потреби в мастилі мінімальні.

Надміцні підшипники

Тверді та високоміцні валки виготовлені зі сталі з високим вмістом вуглецю та виготовлені на професійному верстаті з ЧПУ. Тож ушкодження стає малоймовірними. Індукційне загартування надає їм високу твердість, а бочкоподібна форма служить для компенсації прогину.Посилені вали

Управління верстатом

Для синхронної роботи валків використовується функція цифрової індикації. Пульт керування на сенсорному екрані працює через систему ПЛК, яка дозволяє регулювати рух по 6 осях. Сам процес згинання проходить у 5 послідовних етапів. За рахунок цього економиться час, а верстат виявляється не складним в експлуатації.

Щит управління гнуття металів

Крім вищезгаданої системи, вальці для листового металу можуть керуватися також за допомогою програмованого контролера з системою NC. Завдяки йому верстат здатний запам’ятовувати та зберігати до 70 програм, які раніше були вручну використані оператором.

Контрольна панельКрім цього, для управління можна скористатися пультом ЧПУ для покрокового виконання згинання. Тут задіяний пульт із графічним інтерфейсом. Розрахунок етапів відбувається автоматично, що вимагає від оператора спеціальних навичок. Завдяки готовим профілям можна виконувати згинання різними способами та в різних формах.

Робоче місце оператораЯкщо ви плануєте купити вальці для металу, ви зможете взяти стандартну комплектацію або додаткове обладнання.

У стандартний набір деталей та функцій входять:

 • Гнуття у формі конуса;
 • ПУ з цифровою індикацією;
 • Валки з індукційним загартуванням;
 • Валки на підшипниках;
 • Нижній валок, що має жорстку механічну синхронізацію;
 • Верхній валок, що працює на гідравліці;
 • Гідравлічні двигуни верхніх та бічних валків.

Верстат оснащений міцним корпусом із загартованої сталі. Якщо вам необхідні додаткові можливості, верстат може бути укомплектований наступними опціями:

 • Шліфовані валки;
 • Система охолодження олії;
 • Системи підтримки бічні;
 • Систему вертикальної кранової підтримки (механічної або гідравлічної) та її підготовки до використання;
 • Стіл роздачі заготовок;
 • Верхній валок для роботи з дрібнішими деталями;

Також доступні можливості плавного регулювання швидкості та зварювання на верстаті. Наші фахівці з радістю допоможуть вам з вибором необхідних опцій, що ідеально підходять для вашого профілю виробництва.

Каталог серии HRB и MRB MRB-S

Завантажити каталог