Серія HD-FO

До вашої уваги представлений бюджетний верстат лазерного різання серії HD-FO. Він призначений для лазерного розкрою листів різних матеріалів.

 

Характеристики HD-FO СЕРІЯ

 

Особливості моделі:

Верстат має зварену конструкцію. Особливістю серії є те, що при роботі стіл є нерухомим, а лазерна головка переміщається за заданими координатами, завдяки чому досягається висока швидкість роботи та точність виміру.

Робота верстата проводиться із залученням малоінерційних електродвигунів, які не потребують специфічного обслуговування. Зняття напруги на вібраційному стенді забезпечує відсутність деформацій в геометрії верстата, які з’являються в результаті формування зварних швів. Верстат лазерного різання серії HD-FO досить компактний для відповідного сектора виробництва.

Дана модель має велику кількість переваг. Однак через те, що при замовленні серія HD-FO надає обмежену різноманітність варіантів, дана модель не здатна покрити деякі потреби виробництва. Причиною цього є обмеження розміру робочої зони верстата, а також максимально допустимої можливості різання по 

товщині листа.

У роботі верстата використовується твердотільний волоконний лазер, який значно ефективніший за своїх попередників, що працюють на основі газу. Завдяки цьому суттєво знижуються витрати на обслуговування верстата лазерного різання серії HD-FO, а також збільшується швидкість робочого процесу. На відміну від лазерів, що працюють на основі СО2, верстат здатний обробляти значно більший діапазон матеріалів.

Чому слід придбати верстат лазерного різання серіїHDFO:

  • Для роботи верстата не потрібен газ;
  • Збільшений ККД при роботі з міддю та латунню за рахунок практично відсутнього відбиття лазерного променя;
  • Щільно розсіюється промінь;
  • Не потрібне регулювання та полірування дзеркал;
  • 30% ефективність роботи безпосередньо при запуску верстата;<
  • Верстат має низьке енергоспоживання;
  • Приємна ціна

Гнучкість резонатора та збільшення фокусної відстані при його використанні дозволяє використовувати верстат під час роботи з листами різної товщини. Також є можливість без втрат у дивергенції променя, і практично без забруднення оптики гаром різати навіть брудні метали. Адже як така оптика для транспортування та налаштування даного типу променя не потрібна. Місце під верстатом економиться завдяки зменшенню габаритів.

Якщо ви хочете купити верстат лазерного різання, наша компанія пропонує розумне співвідношення ціни та якості.

 

Скачать каталог