Серія AD-Servo

Листозгинальний верстат купити швидкий і сучасний верстат, що працює на основі сервоприводу та гідравліки. Його привід працює за принципом ремінної передачі, сервомотор піднімає та опускає верхню балку для забезпечення холостого ходу. У процесі згинання задіяна гідравлічна система. Час на реверс гідравлічної системи мінімальний. А це призводить до того, що листозгинальний верстат економить близько 30% часу за цикл роботи. Серед іншого цьому також сприяє прискорення руху верхньої балки

Характеристики Серії AD-Servoлистогибочный станок купить

Листозгинальний верстат купити в основній комплектації пристрою:

  • Потужна зварена станина
  • Гідравлічна система Rexrot
  • Система ЧПУ Delem
  • Система кріплення: Promecam-Amada;
  • Зменшений бак гідравлічної олії;

Більшість деталей вироблено в Італії із застосуванням найсучасніших технологій.

Система кріплення: Promecam-Amada

Переваги використання нашого верстата:

Якщо ви твердо вирішили листозгинальний верстат купити в Україні, вам слід знати про ті переваги, завдяки яким наша продукція підійде для вас ідеально. Так, наприклад, енергоспоживання верстата знижено на 62%. Рівень витрат за виробництво деталей знижено через збільшення продуктивності роботи загалом. Управління здійснюється за допомогою ЧПК.

 

Стандартний пуансон: P.97-75-R08 Виробник: Rolleri (Італія).

 

У комплект поставки також входить 1 розрізний сегментований пуансон.

Прес працює швидко, ефективно та практично безшумно. Рівень шуму досягає лише 63 дБ. У режимі очікування прилад споживає всього 44% від норми енергії, а в активній фазі – 60% за умови роботи протягом години і не менше ніж 15 циклів вигину листа. Верстат працює синхронно та точно, на високій швидкості. Так швидкість опускання верхньої балки досягає 200 мм/сек, а режимі роботи «Висока швидкість» синхронізація прискорюється майже 6 раз. Крім цього, прилад оснащений зменшеним баком гідравлічної олії (з 200 до 40 літрів), що дозволяє зменшити шкоду навколишньому середовищу. Нова технологія дозволяє зменшити витрати.

Стандартна матриця: M460 Виробник: Rolleri (Італія).

Якщо ви хочете купити листозгинальний верстат, ви завжди зможете переконатися, що це вкрай вигідна покупка. Після роботи на нашому верстаті ви зрозумієте, що ваші енергетичні витрати знизилися, рентабельність виробництва підвищилася, а ваші конкурентні переваги суттєво зросли. Наші консультанти з радістю допоможуть вам з оформленням, доставкою та налагодженням верстата. У вашому розпорядженні каталог, прайс і кваліфікований персонал, який дасть пояснення з усіх питань, що вас цікавлять.

Каталог AD-SERVO

Завантажити каталог