Серія AD-S

Якщо вас цікавлять дійсно якісні згинальні верстати для листового металу, вам варто звернути пильну увагу на цю серію, оскільки саме вона є одним із найкращих варіантів у сегменті високоточних та високопродуктивних верстатів. У стандартній конфігурації є чотири осі. Їх налаштування та керування здійснюється за допомогою ЧПУ. Існує можливість придбання конфігурації, в якій у вашому розпорядженні опиниться відразу одинадцять керованих за допомогою ЧПУ осей.

Характеристики AD-S СЕРІЯ Табл.1
Характеристики AD-S СЕРІЯ Табл.2

Гнучкі верстати для листового металу в стандартній комплектації

У стандартний комплект входять чотири автоматично керовані осі. У базову версію верстата включена статична клинова система анти-прогин столу. Серед функцій слід зазначити, що згинальний верстат для листового металу оснащений можливістю відкату пальцевих блоків заднього упору, переміщення яких здійснюється високоякісним швидкісним двигуном, лінійними підшипниковими напрямними.

Панель управління

Робота з ЧПУ не є складною, оскільки інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, а програмувати можна швидко і зручно. Стандартна модель ЧПУ відрізняється низкою істотних переваг:

  • Доступність роботи в 2D та 3D графіку;
  • Великий 15-ти дюймовий дисплей із сенсорним керуванням;
  • Підтримка імпорту креслень із найпоширеніших програм відповідного профілю;
  • Тривимірне ПЗ для ПК, здатне до роботи в офлайн-режимі (тут є можливість роботи відразу з 18 осями на декількох верстатах);
  • Можливість створення згинального профілю вручну;
  • Просунута модель для особливо вимогливих користувачів;
  • Сучасний, стильний та лаконічний дизайн.

Гнучкі верстати для листового металуПрилад працює на електрогідравліці, в основі якої лежить мотор-помпа та електромагнітні клапани, що дозволяє використовувати згинальний верстат для металу максимально ефективно. Синхронізація гідроциліндрів завдяки точності позиціонування повзуна до 0,01 мм. Все керування здійснюється за допомогою ЧПУ.

 

Стандартна комплектація та опції

Здійснення конкретних параметрів згину задано автоматично, завдяки компенсації прогину робочого столу, через яку забезпечується постійна величина введення пуансону в матрицю по всій довжині згинання. Завдяки задньому упору забезпечується точність роботи. Таким чином, згинальний верстат для листового металу функціонує максимально швидко та ефективно, підлаштовуючись при цьому під різні задані програмою параметри.

Додаткові опціїБезпека верстата також відповідає найжорстокішим нормам. У базовій комплектації є захист для рук, що знижує травматизм серед обслуговуючого персоналу. Також увага приділена захисту роботи електромережі та захисту від перевантажень гідравлічних вузлів. Усі системи безпеки відповідають нормам ЄС.

Розміри обладнанняЯкщо ви вирішили купити згинальний верстат даної серії, наші фахівці з радістю допоможуть вам підібрати комплектацію, що ідеально підходить саме для ваших цілей і завдань, і максимально відповідає всім можливим вимогам.

Каталог серії AD-S

Завантажити каталог