Серія AD-R

Одним із найбільш затребуваних серед споживачів та користувачів є згинальний верстат для листового металу даної серії. Він практично ідеальний для згинання листового металу, оскільки навіть у базовій конфігурації дозволяє здійснювати більшість стандартних функцій. А якщо використовувати додаткові опції, продуктивність верстата стане максимально можливою для верстатів такого типу.

Характеристики Серія AD-R 

Гнучкий верстат для листового металу

Гнучкий верстат для листового металу та його характеристики

Прилад керується та налаштовується за допомогою спеціального ЧПУ. У базову комплектацію входять три осі, контроль над якими здійснюється автоматично, і дві осі з ручним регулюванням (для осі R доступне автоматичне керування додаткової комплектації).

За бажанням замовника може бути встановлена або механічна або електромеханічна система компенсації прогину робочого столу. Таким чином, навантаження при згинанні розподіляється максимально рівномірно і це дозволяє працювати максимально точно та якісно. Серед функцій варто відзначити, що верстат оснащений можливістю для відкату пальцевих блоків заднього упору, переміщення яких здійснюється високоякісним швидкісним серводвигуном лінійними підшипниковими напрямними.

Флешка із програмним забезпеченням

Система ЧПУ

У системі ЧПУ, що використовується для роботи верстата, є інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і можливість просто, швидко і зручно запрограмувати верстат. Деякі функції можна вибрати опціонально. Якщо ви хочете купити згинальний верстат, вас повинні приємно здивувати доступні в ЧПУ параметри:

 

  • Бібліотека програм;
  • Нескладне та інтуїтивно зрозуміле програмування;
  • Режим 2D та 3D симуляції;
  • Сенсорний дисплей;
  • Автоматичний розрахунок параметрів та послідовності згинів;
  • Передвстановлена операційна система Linux;
  • Доступність російської мови;
  • Ергономічний дизайн панелі керування.

Спеціальне програмне забезпечення дозволяє конструювати 3D моделі згинів, не виходячи з офісу. А потім креслення та схеми можуть бути легко перенесені на пам’ять самого верстата.

Верстат для згинання металевих листів

Електромагнітні клапани, а також магнітні лінійки осям допомагають здійснити повноцінну синхронізацію функціонування гідроциліндрів з точністю позиціонування повзуна до 0,01 мм. Переміщення заднього упору високоточними ШВП під час роботи швидкісного двигуна дозволяє забезпечити точність осі з такою ж малою похибкою.

 

Опції комплектації

Опції комплектації верстата

Розміри верстатаЯкщо ви вибираєте згинальний верстат, ціна буде залежати як від комплектації, і від параметрів безпеки. Зокрема, верстат оснащений захистом для рук, що допомагає уникнути травматизму. А безпека електроживлення та гідравліки повністю відповідає захисним параметрам та сертифікатам безпеки ЄС. Підбираючи оптимальну конфігурацію, ви завжди зможете скористатися підказками наших представників і вибрати опції для конкретних завдань у роботі верстата. Запуск, налагодження та навчання роботі на верстаті здійснюється спеціалістами нашої компанії. 

каталог серії AD-R

Завантажити каталог