Серія AD-ES

Економічність, швидкість та ефективність покладено в основу електромеханічних листозгинальних пресів серії AD-ES. Відсутність потреби у постійній заміні масла, робота за будь-яких температур на високих швидкостях є певними перевагами даної серії.

Характеристики AD-ES СЕРІЯ

Особливості моделі

Електромеханічні листозгинальні преси серії AD-ES вже в стандартній комплектації оснащені автоматично керованими ЧПУ осями Y1, Y2, X, R, а також автоматичною системою компенсації прогину столу, завдяки якій забезпечується постійна величина введення пуансону в матрицю по всій довжині згинання. Таким чином, згинальний верстат для листового металу функціонує максимально швидко та ефективно, підлаштовуючись при цьому під різні задані програмою параметри.

Економічна ефективність

Електромеханічні листозгини серії AD-ES на відміну від гідравлічних листозгинальних пресів споживають значно меншу кількість енергії, забезпечуючи при цьому більшу продуктивність, що робить їх економічнішими. Для роботи електромеханічного листозгинального преса серії AD-ES не потрібна гідравлічна олія, завдяки цьому відпадає необхідність додаткового обслуговування верстата, що в результаті призводить до відчутного економічного ефекту.

 

 

 

Система ЧПУ

У системі ЧПУ, що використовується для роботи верстата, є інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і можливість просто, швидко і зручно запрограмувати верстат. Деякі функції можна вибрати опціонально. Якщо ви хочете купити згинальний верстат, вас повинні приємно здивувати доступні в ЧПУ параметри:

  • Бібліотека програм;
  • Нескладне та інтуїтивно зрозуміле програмування;
  • Режим 2D та 3D симуляції;
  • Сенсорний дисплей;
  • Автоматичний розрахунок параметрів та послідовності згинів;
  • Доступність російської мови;
  • Ергономічний дизайн панелі керування.

Спеціальне програмне забезпечення дозволяє конструювати 3D моделі згинів, не виходячи з офісу. А потім креслення та схеми можуть бути легко перенесені у пам’ять самого верстата.

Безпека

Безпека верстата також відповідає найжорстокішим нормам. У базовій комплектації є захист для рук, що знижує травматизм серед обслуговуючого персоналу. Також увага приділена захисту роботи електромережі. Усі системи безпеки відповідають нормам ЄС.

Якщо ви вирішили купити згинальний верстат серії AD-ES, наші фахівці з радістю допоможуть вам підібрати комплектацію, що ідеально підходить саме для ваших цілей і завдань, і максимально відповідає всім можливим вимогам.

 

 

 

 

 

 

Завантажити каталог