Серія AD-EB

У сучасному світі все більшої популярності набирає турбота про екологію. Враховуючи це, інженери заводу DURMAZLAR MAKINA розробили електромеханічні листозгинальні преси з ЧПУ серії AD-EВ, для роботи яких не потрібна гідравлічна олія.

Характеристики AD-EB СЕРІЯ 

Особливості моделі

Електромеханічні листозгинальні преси з ЧПУ серії AD-EВ мають високу продуктивність, ефективні, а також екологічні. Завдяки відсутності потреби в гідравлічній олії, електромеханічні листозгинальні преси з ЧПУ серії AD-EВ здатні працювати за будь-яких температурних режимів.

Комплектація обладнання

Електромеханічні листозгинальні преси з ЧПУ серії AD-EВ в базовій комплектації оснащені автоматично керованими осями Y1, Y2, X, R. Керуються електромеханічні листозгинальні преси серії AD-EВ за допомогою системи ЧПУ DELEM DA-66T. Якщо ж стандартної комплектації замало виконання завдань виробництва, електромеханічні преса з ЧПУ серії AD-EВ можуть оснащуватися широким рядом додаткових опцій.

Економічна ефективність

Відсутність потреби в гідравлічному маслі – це основна відмінність електромеханічних пресів серії AD-EВ від гідравлічних листозгинальних пресів. Використовуючи дані листозгини немає необхідності стежити за показниками рівня олії, постійно купувати нову олію для заміни. Ще однією важливою перевагою електромеханічних листогибів серії AD-EВ є низьке споживання електричної енергії. Дані преса споживають вдвічі менше енергії за більш продуктивної роботи. Завдяки цьому досягається значний економічний ефект.

Система числового програмного управління

Система ЧПУ DELEM DA-66T, використовується для роботи верстата, має зрозумілий інтерфейс, зручна в програмуванні та надійна в експлуатації. Широкий спектр параметрів значно спростить роботу оператора:

  • Можливість створення бібліотеки програм;
  • Зрозумілий для оператора процес програмування;
  • Симуляція процесу згинання в режимах 2D та 3D;
  • Сенсорний 17-дюймовий дисплей;
  • Послідовність та параметри гибу розраховуються в автоматичному режимі;
  • Зміна мови (Українська мова встановлена);
  • Сучасний дизайн.

Безпека

Ще одним фактором, що має велике значення у роботі обладнання, є безпека. Електромеханічні листозгинальні преси з ЧПУ серії AD-EВ в базовій комплектації включають лазерну систему захисту рук, яка здатна зупинити роботу верстата, в момент коли в зону згинання потрапляють руки оператора. Також велику увагу приділили захисту електричних компонентів. Усі елементи безпеки відповідають нормам європейських стандартів (ЄС).

Можливість роботизації

Завдяки сучасній системі числового програмного управління, електромеханічні листозгинальні преси серії AD-EВ ідеально підходять для роботи з роботом. З роботизацією відпадає найголовніша проблема сучасної промисловості України – відсутність кваліфікованих спеціалістів.