Metalix – надійний помічник на вашому виробництві

Metalix — сучасний професійний програмний комплекс, що забезпечує ефективну роботу листообробного обладнання: листозгинальних та координатно-пробивних пресів, установок лазерного та плазмового розкрою та гідроабразивного різання.

 

Передові рішення CAD/CAM компанії Metalix, призначені для виробництва виробів з листового прокату, використовуються при виготовленні високоякісної продукції більш ніж на 30 000 підприємств у 100 країнах світу. Список користувачів цього програмного забезпечення постійно розширюється. Цьому сприяють партнери Metalix – лідери світового ринку обладнання для листообробки: Durma, Amada, Trumpf, Bystronic, Prima Power, Finn Power, Mazak та багато інших.

M-BEND — КЕРУВАЛЬНА ПРОГРАМА ДЛЯ ЛИСТОЗГИНАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ

Одна з популярних розробок Metalix – додаток M-Bend для програмування листозгинальних пресів з ЧПУ. Воно дозволяє виконати тривимірне моделювання процесу згинання, оптимізувати використання ресурсів, підібрати інструмент та послідовність операцій, усунути помилки, які можуть призвести до зіткнення деталі з елементами верстата. Програма може підтримувати різні 3D-формати, DXF-файли, здійснювати імпорт та отримання розгортки із 3D-форматів STEP/IGES.

M-Bend надає можливості для автоматичного або ручного вибору інструменту в залежності від матеріалу, моделі, що обробляється, і необхідних функцій. Додаток дозволяє оператору одним натисканням клавіші проводити генерацію керуючих програм відповідно до наявного обладнання та необхідного формату: Delem, Cybelec, Amada та іншими. Крім цього система містить зручний інструментарій для створення докладних виробничих звітів.

M-Bend пропонує широкий спектр можливостей для автоматизації робіт, швидкої передачі проектів у виробництво, створення шаблонів для згинання. Воно дозволяє знизити просте обладнання, регулюючи його завантаженість, оптимізує розкрій листового металу, мінімізуючи кількість відходів. Ще одна вкрай цінна опція – функція виявлення невідповідностей, що виникають при багатоперехідному згинанні, що запобігає появі шлюбу в кінці технологічного ланцюжка.

 Зручний інтерфейс, простота роботи системи, наявність бібліотеки інструментів з можливістю її поповнення та редагування дозволяють оптимізувати завантаження обладнання та більш точно планувати випуск продукції. Усі дії системи супроводжуються створенням докладних звітів у форматах .DOC, .HTML, .PDF, .RTF та .XLS. У них міститься інформація про вибір і налаштування оснастки, послідовність виконання операцій згинання, про зміни положення деталі в процесі обробки щодо інструменту та обладнання, наводяться розгортки майбутніх деталей, на яких для зручності «маркером» відзначаються лінії згинання. В основі концепції програми M-Bend лежить метод “What You See Is What You Get” – “Те, що ви бачите, це те, що ви отримуєте”, що позбавляє необхідності виконувати пробне згинання на прототипах і тестових деталях. Завдяки своїй ефективності Metalix є одним із основних програмних комплексів, яким оснащується листообробне обладнання, широко поширене у всьому світі. Він містить адаптовані російськомовні версії, забезпечені кваліфікованою технічною підтримкою та регулярними оновленнями.

CNCKAD – ВЕСЬ СПЕКТР CAD/CAM МОЖЛИВОСТЕЙ

Програмний комплекс cncKad надаєповний спектр CAD/CAM можливостей для проектування та виробництва виробів за допомогою координатнопробивних та металорізальних верстатів, а також обладнання для лазерного, плазмового, газового та гідроабразивного різання, причому при обробці як листового, так і рулонного прокату. Крім цього, він обслуговує периферійні пристрої сортування, укладання та переміщення заготовок та готових деталей. Програма також дозволяє виконати моделювання, розкладку, графічну симуляцію, обробку виробів в автоматичному режимі безпосередньо комунікувати зі верстатом. На сьогоднішній день cncKad — єдиний програмний комплекс, що охоплює весь спектр CAD/CAM можливостей в одному модулі: у разі зміни оператором геометричних характеристик виробу керуюча програма автоматично коригує параметри техпроцесу. Так само просто відбувається адаптація процесів при переході від однієї технології до іншої, наприклад, при заміні координатно-пробивного верстата лазерним.

В даний час понад 1300 різних моделей верстатів більш ніж 160 виробників листообробного обладнання підтримуються системою cncKad, і їхня кількість постійно зростає.

Програмний комп’ютерлекс cncKad, чуйний стрічковий інтерфейс якого складається з окремих модулів, дозволяє формувати таблиці, що містять дані про процес різання, виконувати креслення деталей, імпортувати файли, включаючи .DXF і .DWG.

Створений відповідно до філософії Nesting, яка передбачає виконання максимальної кількості операцій з листом або деталлю «за один установ», cncKad дозволяє призначати систему кріплення деталі, підбирати інструмент, визначати конфігурацію ліній різу та розміщення перемичок. Керуюча програма призначена для виконання 3D-симуляції, оптимізації траєкторії руху інструменту та оцінки вартості робіт. Програмне забезпечення може бути надане замовнику як у комплексі з обладнанням, так і окремо, супроводжується всебічною технічною підтримкою та регулярними оновленнями. Усі співробітники компанії, профільні фахівці обов’язково проходять спеціальне навчання та регулярно підвищують рівень кваліфікації на семінарах та лекційних курсах, що проводяться у головному офісі Metalix, що підтверджується відповідними дипломами.