Інжиніринговий підрозділ АЛИСТА ПРАТ “ДНІПРОПОЛІМЕРМАШ” став ексклюзивним партнером заводу-виробника DURMAZLAR MAKINA в Україні

17 квітня 2019 року Інжиніринговий підрозділ АЛИСТА ПРАТ “ДНІПРОПОЛІМЕРМАШ” став ексклюзивним партнером заводу-виробника DURMAZLAR MAKINA в Україні.

У 2019 році АЛИСТі виповнилося 11 років, і за останні 4 роки було зроблено дуже багато успішної роботи: реалізовано великі інжинірингові проекти на вагонобудівних, оборонобудівних заводах України, а також заводах з виробництва сільськогосподарських машин, вантажопідйомного та транспортного обладнання.

На сьогоднішній день Замовник складного дорогого обладнання потребує не просто поставки верстата. У сучасних ринкових відносинах Замовник потребує реалізації проекту під ключ – підготовки технологічного процесу, розумного/ефективного підбору інструменту та оснащення, підбору верстата та відпрацювання технології у Замовника з внесенням коригувань для запуску ефективної технології в серію.

Досвід, злагодженість команди, сучасні знання та підхід до виробництва – дозволяють нашій компанії ефективно реалізовувати найскладніші виробничі проекти в Україні.

Дякую всім, хто став нашим партнером, партнером заводу DURMAZLAR MAKINA.

DURMAZLAR MAKINA лідер турецького верстатобудування, а також лідер постачання обладнання в Україну.

Акредитація компанії АЛИСТА як ексклюзивний партнер підкреслює рівень підготовки як сервісних фахівців, які обслуговують понад 400 верстатів в Україні, так і рівень команди фахівців загалом.

Попереду на нас чекає багато цікавих проектів, і ми пишаємося бути надійним партнером Today, Tomorow, Forever! (Сьогодні, Завтра, Назавжди!)