GENNELLI ALLORI GROUP

        Gennelli Allori є провідним європейським виробником інструментів GA TOOLS для координатно-пробивних пресів. Компанія з 1967 року входить до корпорації Gennelli – Allori Group. Свою популярність і досвід набула завдяки тому, що багато років була генеральним постачальником широкої номенклатури інструменту для всіх висічних та координатно-пробивних пресів фірми Amada.

           Пробивний інструмент Gennelli Allori демонструє ефективну та тривалу роботу при одному з найкращих на ринку показнику ціна-якість. Це досягається завдяки багатьом факторам, зокрема:
◆◆ п’ятдесятирічного досвіду роботи;
◆◆ постійному вдосконаленню конструкції та технологічних процесів виробництва;
◆◆ високоякісному оснащенню власного виробництва — електроерозійним дротяно-вирізним верстатам, верстатам для профільного шліфування, токарно-фрезерним обробним центрам, обладнанню для лазерного маркування;
◆◆ строгому контролю якості інструменту, коли перевіряється і структура матеріалу, і відповідність максимально допустимим геометричним параметрам.

 

 

Gennelli Allori виробляє: 

                                                                                                                                                                                                                     ◆◆ пуансони та матриці для

◆◆координатно-пробивних пресів

◆◆ мультиінструмент

◆◆ оснащення

◆◆ аксесуари

Крім того компанія надає послуги з розробки продукції за індивідуальними замовленнями та нових інструментів механічної затискної системи JET CLAMP.

Інструмент GA TOOLS призначений для експлуатації на всіх координатно-пробивних пресах. Його конструкція розробляється в 3D-редакторі та передбачає наявність системи мастила та можливість регулювання. Він виготовляється з високоякісної сертифікованої сталі європейського виробництва, що дозволяє експлуатувати його набагато довше, ніж аналогічний інструмент інших виробників, що відбивається в результаті на собівартості продукції, що випускається. Залежно від технічних вимог, можливе додаткове загартування інструменту або нанесення спеціального захисного покриття TiCN (карбонітриду титану). У виробничій програмі присутня як стандартний інструмент, так і спеціальні пристрої, що дозволяють регулювати параметри пуансона, для використання його в різних верстатах. Це гарантує безболісний перехід із інструменту, виготовленого іншим виробником на продукцію Gennelli Allori.

Тестування продукції виконується відповідно до розробленого на підприємстві регламенту на моделях верстатів з ЧПУ провідних виробників світу та поставляється замовнику разом із документами про результати випробувань та технічною документацією. Для оптимізації термінів доставки матеріалів та комплектуючих замовнику запаси продукції на складі підприємства відстежуються за допомогою сучасного програмного забезпечення. Вся продукція, що знаходиться на складі, має штрих-код і розташована відповідно до моделі верстата, для якого призначена, габаритами та матеріалом.

Gennelli Allori також пропонує своїм клієнтам сервісне та гарантійне обслуговування після постачання інструменту: заточування пуансонів та матриць, відновлення зношених частин прес-форм.

Для того, щоб листообробники все необхідне, що називається мали під рукою Gennelli Allori виробляє і поставляє верстат для автоматичного заточування APS 2000 з ЧПУ, розроблений з урахуванням вимог клієнтів. Крім дуже простого управління, до його переваг належить наявність системи безпеки та європейський сертифікат.

Технічний та комерційний департаменти Gennelli Allori, а також представники компанії на території України — ПрАТ «ДНІПРОПОЛІМЕРМАШ» — постійно на зв’язку, і готові надати всю необхідну допомогу з усіх питань, пов’язаних із придбанням та експлуатацією інструменту.

Gennelli Allori — це якісний та конкурентоспроможний інструмент, створений за допомогою сучасних засобів розробки та виробництва для виготовлення високоякісної продукції.