EUROSTAMP: ТЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО ВЖЕ ЧЕКАЄ ВАС НА СКЛАДІ

            Eurostamp srl — найбільший італійський виробник інструменту та оснащення для листозгинальних пресів, що випускає свою продукцію з 1970 року і постачає її в усі куточки світу. Складські запаси компанії дозволяють задовольнити потреби клієнтів у найкоротші терміни, причому як за стандартними так і спеціальним позиціям.

        Важливе значення для якості інструменту та оснащення, призначених для листообробки, має чистота поверхні комплектуючих. Тому для підприємства розроблено цілий комплекс заходів для доведення цього параметра до ідеальних значень. Зокрема, процес шліфування деталей з огляду на його важливість для отримання оптимального результату постійно вдосконалюється виробничим відділом компанії Eurostamp. Під строгим контролем перебуває все — від якості шліфувальних кіл та режимів роботи верстата до внутрішньоцехової логістики та фінішної обробки. Продукція компанії виготовляється із високоякісної сталі, яку після обробки піддають індукційному загартуванню робочих поверхонь до міцності 55–63 HRC.

       Солідна лінійка високотехнологічних верстатів, великий склад інструменту та оснащення, постійні інвестиції в наукові дослідження та розробки, високий рівень професіоналізму співробітників, дозволяють компанії утримувати лідерські позиції у своїй галузі і не тільки задовольняти, а й передбачати потреби своїх клієнтів у всьому світі.

      Eurostamp випускає широкий асортимент оснастки для листозгинальних пресів: ручні та пневматичні системи затискача, перехідники, державки, подовжувачі та адаптери, інструментальні стенди та шафи, поліуретанові вставки та стрічки та ін.

 

ФІЛОСОФІЯ І МІСІЯ КОМПАНІЇ

     Те, що сьогодні конкурентів можна перемогти завдяки безперервному та невпинному розвитку власного виробництва — незаперечний факт, що стимулює прагнення всіх співробітників компанії та її представників до все більш високого рівня власної майстерності, удосконалення технологічних процесів та продукції, що випускається. Крім того, важлива роль у компанії відводиться сервісній підтримці клієнтів, консультаціям, та, за необхідності, аналізу технічної здійсненності їх проектів.

      Місія компанії Eurostamp повністю ґрунтується на її стратегії: бути динамічним та надійним партнером для клієнтів, що експлуатує листозгинальні преси.

 

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

    Досвідчений та кваліфікований персонал компанії контролює всі етапи виробничого ланцюжка. При виконанні замовлення він знаходиться в повному розпорядженні клієнта як для консультування, так і спільного пошуку рішень завдань. Ключовою компетенцією компанії EUROSTAMP є розробка та виготовлення інструменту за кресленнями замовника. Тут слід наголосити, що технічний центр є власником понад тридцяти патентів на спеціальний інструмент, успішно впроваджений на різних машинобудівних підприємствах світу.

    На складі підприємства може одночасно перебувати понад 15 000 комплектів інструменту та оснащення, готових до відвантаження. Це дозволяє задовольняти потреби клієнтів у потрібній продукції в найкоротші терміни, причому як стандартної так і спеціальної.

   Клієнти компанії Eurostamp у всьому світі можуть розраховувати на підтримку висококваліфікованих торгових агентів та технічних фахівців, з якими можна зв’язатися будь-якої миті та з будь-якого питання.

 

 

 

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • стандартний інструмент із кріпленням: Amada, Schiavi, Trumpf и Bystronic;
  • спеціальний інструмент із загартованою та відшліфованою поверхнею згідно ТЗ замовника;
  • безкоштовну професійну консультацію спеціалістів машинобудівних підприємств, допомогу у вирішенні завдань, пов’язаних з виготовленням виробів за допомогою гнуття;
  • оптимізацію виробничих процесів;
  • широку номенклатуру інструменту та оснащення, вже готових до відвантаження;
  • негайне виконання замовлень.

    Ми гарантуємо нашим клієнтам швидке вирішення їхніх проблем та короткі терміни поставки!