DURMA: Ще один крок до досконалості

Юрій Приходько, бренд-менеджер напряму «Листообробне обладнання» інжинірингового підрозділу «АЛІСТА», ексклюзивного дилера DURMA в Україні: «Завод DURMAZLAR MAKINA постійно вдосконалює продукцію, що випускається, пропонуючи нові рішення, часом несподівані навіть для фахівців. Представивши на EuroBLECH 2018 сучасний центр для згинання панелей Durma PB-4, компанія підтвердила свої амбітні плани стати в один ряд з європейськими грандами листообробки. Ми сподіваємося, що українські підприємці незабаром зможуть належним чином оцінити його надійність та ефективність»

Юрій Приходько, бренд-менеджер напряму «Листообробне обладнання» інжинірингового підрозділу «АЛІСТА», ексклюзивного дилера DURMA в Україні: «Завод DURMAZLAR MAKINA постійно вдосконалює продукцію, що випускається, пропонуючи нові рішення, часом несподівані навіть для фахівців. Представивши на EuroBLECH 2018 сучасний центр для згинання панелей Durma PB-4, компанія підтвердила свої амбітні плани стати в один ряд з європейськими грандами листообробки. Ми сподіваємося, що українські підприємці незабаром зможуть належним чином оцінити його надійність та ефективність».

 

И ВНОВЬ ПЕРВЫЕ

У жовтні 2018 року, на міжнародній виставці EuroBLECH 2018, DURMAZLAR MAKINA вперше представив світові новий високотехнологічний згинальний центр Durma PB‑4. Раніше обладнання подібного класу випускалося лише європейськими виробниками Salvagnini та Prima Power.

Завдяки постійному прагненню інновацій та власним розробкам, DURMAZLAR MAKINA став першим турецьким станкобудівником, який вирішив скласти конкуренцію європейським грандам. Відвідувачі виставки позитивно оцінили новинку та вже розмістили перші замовлення на обладнання.

 
МАЙБУТНЄ ЗА АВТОМАТИЗАЦІЄЮ

Сучасний ринок устаткування, призначеного виготовлення панелей, представлений різними типами верстатів. Гнучковий центр, або як його прийнято називати «панелегиб», завдяки автоматизації та принципу роботи є найбільш продуктивним та ефективним. На відміну від обробки на листозгинальному пресі формування деталі на панелегибі здійснюється в результаті коливальних рухів ножа щодо заготівлі, зафіксованої притиском. Це дозволяє отримувати деталі різної конфігурації без використання спеціального інструменту та втручання оператора. Простота обробки на панелегибі завдяки автоматизації всіх процесів є його основною перевагою, порівняно з гнучкою на традиційних верстатах. Особливо це актуально в ситуації, що склалася, з нестачею фахівців на ринку праці в Україні.

 
НА ОДНОМУ РІВНІ З ГРАНДАМИ
Панелегиби Salvagnini і Prima Power знайомі кожному, хто будь-коли цікавився обладнанням такого класу. Але через їх високу вартість не багато українських компаній могли дозволити собі таке придбання. З появою

панелегибів Durma PB‑4 мрія встановити на своєму підприємстві настільки високоефективні та продуктивні верстати стає реальною. Адже вартість турецького верстата практично вдвічі нижча за вартість обладнання європейських верстатобудівників. Що ж до технічних характеристик, то й тут інженери заводу DURMAZLAR MAKINA змогли здивувати нас, випустивши центри з більшою робочою зоною, ніж аналоги.

 

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ І УНІКАЛЬНІСТЬ

Однією з основних переваг заводу DURMAZLAR MAKINA є самостійна розробка сучасного, інтуїтивно зрозумілого програмного забезпечення для обладнання, що випускається.

Не стали винятком і згинальні центри серії РB. Вони керуються за допомогою Blue Bend — програмного забезпечення власної розробки, яке дозволяє повністю контролювати процес виготовлення деталі. Причому створення керуючої програми потрібно лише завантажити креслення деталі у форматі DXF. Власне програмне забезпечення виводить продукцію заводу DURMAZLAR MAKINA на новий рівень. Воно дозволяє обладнанню DURMA бути незалежним та унікальним на світовому ринку.

 

5 ПРИЧИН ЗРОБИТИ КРОК ВПЕРЕД

   

 1. Повна автоматизація

Для виготовлення деталі оператору необхідно тільки встановити заготівлю на панелегибу, що подає стіл Durma PB‑4 та обрати потрібну програму. Решта виконується автоматично. Завдяки цьому вимоги до кваліфікації оператора знижуються до мінімуму, що суттєво спрощує пошук та навчання нового співробітника.

   

 1. Висока швидкість обробки

Швидкість обробки деталі на панелегибі Durma PB‑4 майже вдвічі вище швидкості деформування на традиційному гідравлічному листогибі. Це досягається завдяки автоматизації та особливостям процесу. Ще однією позитивною якістю центру, що впливає на швидкість виготовлення деталі, є відсутність прив’язки до її габаритів. Наприклад, при виробництві виробів великих габаритів на гідравлічному листогібу оператор змушений витрачати багато часу на їх позиціонування, що негативно позначається на продуктивності та призводить до виникнення дефектів. Панелегиб легко справляється з такими деталями і не допускає появи шлюбу.

   

 1. Висока продуктивність

Завдяки високій швидкості обробки та автоматизації робочого процесу продуктивність центру практично в 2 рази вище, ніж у гідравлічних листозгинальних пресів. В результаті за одиницю часу можна випустити більше продукції, тим самим збільшивши прибуток підприємства.

   

 1. Безпека

На відміну від роботи на листозгинальних пресах, участь оператора в процесі виготовлення деталей на панелегибах мінімальна, тому ризик отримання виробничої травми зводиться до нуля.

   

 1. Ефективний процес згинання

Завдяки тому, що формування деталі здійснюється за рахунок коливальних рухів ножа щодо нерухомо закріпленої заготівлі, панелегиб дозволяє виконувати ряд операцій, для здійснення яких на гідравлічному листогибу потрібно або спеціальний інструмент, або додаткові опції. Враховуючи їхню високу вартість, а також складність або навіть неможливість встановлення на вже працюючий гідравлічний листозгин, використання панелегиба є безумовною перевагою.

 

КОЛИ Є ПІДТРИМКА — ВСЕ МОЖЛИВО

Одним із важливих факторів, що впливає на ухвалення рішення про придбання обладнання, є відповідність його вартості фінансовим можливостям підприємства. Навіть враховуючи різницю в ціні між панелегибом Durma PB‑4 та його європейськими аналогами, які практично вдвічі дорожчі, далеко не у кожного українського виробника є можливість його сплатити одразу. У цьому випадку інжинірингова компанія “АЛІСТА” пропонує клієнтам програму кредитування.

 

СЕРВІС 24/7

Інжинірингова компанія “АЛІСТА” є ексклюзивним представником заводу DURMAZLAR MAKINA на території України. «АЛІСТА» не тільки забезпечує багато українських підприємств високоточним обладнанням, а й зусиллями 10 кваліфікованих інженерів надає сервісну підтримку в режимі 24/7.