Durma: інновації у кожному кроці

У сучасному світі для того, щоб зберігати вже завойовані позиції, необхідно стрімко рухатися вперед. Тому, щоб перебувати в групі лідерів на європейському ринку обладнання, потрібно постійно впроваджувати інновації, розробляти нові проекти, виводити на ринок продукти, які максимально задовольняють потреби промислових підприємств. На Durmazlar Makina неухильно, крок за кроком дотримуються цього принципу.

Загальновідомо, що будь-які інновації вимагають як значних фінансових інвестицій так і час на реалізацію, тому так мало компаній займаються власними розробками, а воліють копіювати досвід тих, хто попереду. Але Durmazlar Makina – не серед них. Будучи незаперечним лідером верстатобудування Туреччини, компанія щороку представляє спеціалістам результати роботи свого R&D відділу.

Установка для лазерного різання труби та профілю HD-TC 170

Перша турецька автоматична система лазерного різання труби та профілю DURMA HD-TC 170 була презентована світу в 2015 році. В автоматичному режимі дана установка здатна різати трубу та профільований металопрокат з максимальним розміром перерізу від 13 мм до 400 мм. При цьому вона оснащена системою зберігання та автоматичного завантаження труб довжиною до 6000 мм. Цикл зміни труби займає не більше 20 секунд, що забезпечує максимальну продуктивність. Верстат може бути укомплектований конвеєром для переміщення готових виробів, що дозволяє експлуатувати верстат 24 години на добу.

Раніше подібні машини створювалися лише у Європі та США. Тому, дотримуючись своєї стратегії постачання клієнтам лише надійних рішень, перші моделі труборізів компанія продавала підприємствам, що знаходяться від неї в радіусі 300 кілометрів. Це було необхідно для постійного моніторингу обладнання та простоти доступу до нього спеціалістів технічного відділу компанії Durma. Дане партнерство вигідно всім, оскільки клієнт отримує обладнання за вигідною ціною, а виробник можливість виявити та усунути ряд недоліків, які могли бути виявлені лише в умовах інтенсивної експлуатації обладнання безпосередньо на виробництві. Завдяки подібному підходу бренд DURMA користується повагою та пізнаваним у всьому світі. Саме тому відразу після початку продажів у 2016 році по всьому світу, компанія   отримала замовлення на дане обладнання з
країнЗахідноїЄвропизокрема7машинбулопоставленовНідерланди.

 Відповідність тенденціям   Industry 4.0

4-та промислова революція набирає обертів у всьому світі. Впровадження кібернетичних систем для управління процесами все більше впливає на виробництво і повністю змінює його форму. Як це відбивається на листообробці? Насамперед, розмежовує відповідальність кожного з учасників виробничого процесу. Кожен лист металу, кожен шматок відходу від нього повинен бути врахований. Кожен виріб повинен мати відповідального за його виробництво на кожному етапі. Усі параметри роботи кожного верстата, статистика споживання ресурсів, а також перелік усіх помилок, що виникали в роботі, повинні зберігатися для аналізу. Вся ця інформація повинна стікатися в загальну базу. Завдяки доступу до неї фахівець одразу бачить і «відстаючих» співробітників та «чорні дірки», в яких, наприклад, йде зайве витрачання ресурсів, а також завантаженість окремих виробничих ділянок. Також, завдяки загальній виробничій мережі, всі розроблені деталі можуть бути виготовлені на будь-якому з призначених для цього верстату, що значно заощаджує час підготовки виробництва для технологів та конструкторів.

Durmazlar Makina, перебуваючи на вістрі технічного прогресу, пропонує власну систему інтеграції виробничих модулів Durmacloud. На даний момент усі машини лазерного та плазмового розкрою металу, при підключенні до мережі здатні відображати і збирати всю описану вище інформацію. При необхідності можна встановити відеокамери, які фіксуватимуть роботу обладнання і процеси, що відбуваються в робочій зоні. Доступ до цих даних можливий через хмару, а це означає, що можна контролювати всі виробничі процеси з будь-якої точки світу.

 

Джерело лазерного випромінювання  Durma

До 2016 року всього 3 країни у світі виробляли власні промислові джерела лазерного випромінювання для різання металу, оскільки для цього необхідний значний науковий та фінансовий потенціал.

Все змінилося, коли в місті Бурса, в якому базується Durmazlar, на виставці TÜYAP було презентовано перше на 100% турецьке джерело лазерного різання Durma BriLase. Його потужність – 6кВт. Поки що він доступний лише промисловим підприємствам Туреччини, але вже зараз у його придбанні зацікавлені компанії з різних куточків світу.

 

Джерело лазерного випромінювання  Durma

До 2016 року всього 3 країни у світі виробляли власні промислові джерела лазерного випромінювання для різання металу, оскільки для цього необхідний значний науковий та фінансовий потенціал.

Все змінилося, коли в місті Бурса, в якому базується Durmazlar, на виставці TÜYAP було презентовано перше на 100% турецьке джерело лазерного різання Durma BriLase. Його потужність – 6кВт. Поки що він доступний лише промисловим підприємствам Туреччини, але вже зараз у його придбанні зацікавлені компанії з різних куточків світу.

 

Перший в Турції панелегиб

З кожним роком у промисловому виробництві все більша роль відводиться автоматизації. Тому для згинання листового металу – операції в якій дуже важлива кваліфікація оператора – все частіше використовується обладнання з високим ступенем автоматизації всіх процесів: панелегиби. Вони оснащені не тільки системою автоматичної зміни інструменту, але й дозволяють здійснювати згин як зверху вниз, так і знизу вгору. Результат: високопродуктивна та високоточна обробка та повністю готова деталь.


У 2017 році компанія Durma першою серед турецьких виробників представила в дії автоматичний панелегиб власної розробки.

Для апробації два нових панелегіби Durma були поставлені на одне з підприємств у місті Бурса, в якому дислокується компанія Durmazlar Makina. Робота даних верстатів відстежується щодня. Всі зауваження і спостереження передаються в R&D відділ для вивчення та подальших коригувань. Система автоматичної зміни інструменту, автоматизований магазин інструменту, зона для переміщення готових виробів, підключення до Durmacloud – ось далеко не повний перелік інновацій, які були впроваджені в першому турецькому панелегибі.

 Впровадження інновацій – це складна і кропітка робота, але в Durmazlar Makina до цього готові і крок за кроком йдуть до наміченої мети, щоб надавати своїм партнерам самі передові рішення у сфері обробки листового металу, щоб бути  для них надійним/em> партнером   СЬОГОДНІ, ЗАВТРА… ЗАВЖДИ!