Автоматичні панелегиби з ЧПУ

Сучасний високоефективний згинальний центр DURMA Panel Bender призначений для згинання панелей з листового металу. Гнучкі центри, або ж, як їх прийнято називати, «панелегиби» з легкістю справляються зі своїми завданнями при виготовленні деталей у різних галузях виробництва:

– Виробництво ліфтів;

– Виробництво сталевих дверей;

– Виробництво кіосків, кабін та корпусів;

– Виробництво вентиляційних систем, систем охолодження та опалення;

– Промислове кухонне виробництво;

– Виробництво побутової техніки та систем освітлення.

 

Характеристики Panel Bender

 

Особливості моделі:

Повна серво-електрична система не вимагає гідравлічної олії, завдяки чому станок може працювати в будь-яких температурних режимах, а також відпадає необхідність у додатковому обслуговуванні центру, що в результаті призводить до відчутного економічного ефекту. Автоматизація робочого процесу на панелегибах DURMA РВ дозволяє знизити вимоги до кваліфікації оператора, що важливо у тенденції, що склалася на трудовому ринку України. Завод DURMAZLAR MAKINA, також подбав і про безпеку оператора, забезпечивши свої верстати ергономічною і захищеною робочою зоною.

Власне програмне забезпечення:

Однією з головних відмінностей заводу DURMAZLAR MAKINA є розробка сучасного інтуїтивно зрозумілого програмного забезпечення для обладнання DURMA. Не стали винятком і згинальні центри 

серії DURMA РB. Для роботи панелегибів розроблено власне програмне забезпечення Blue Bend, що дозволяє повністю контролювати процес виготовлення деталі за допомогою керуючої програми, до створення якої потрібно лише завантажити креслення у форматі DXF. Власне програмне забезпечення виводить завод DURMAZLAR MAKINA на новий рівень розвитку виробництва, роблячи обладнання DURMA незалежним та по праву відмінним від аналогічного на ринку.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Економічність, ефективність, швидкість, якість та безпека увійшли в основу згинального центру DURMA Panel Bender. Якщо ви вирішили придбати панелегіб, наші фахівці з радістю допоможуть вам підібрати комплектацію, що ідеально підходить саме для ваших цілей та завдань, і максимально відповідає всім можливим вимогам.

 

 

 

 

 

 

 

 

Завантажити каталог